Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK
 
Články

Články

The Girls On Track Hľadáme talentované dievčatá so záujmom o autá a šport 09.09.2018 V druhej polovici mesiaca september sa v Košiciach uskutoční druhá výberová súťaž, ktorej cieľom je nájsť jazdecké talenty. čítať
Tribec 2018 Minirally Cup - Rally Tribeč 14.08.2018 Po dlhšom čase budú opäť v Topoľčanoch burácať rally autá. čítať
MRC Liptov 2018 Minirally Liptov 06.08.2018 Už sa blíži 9. ročník Minirally Liptov. čítať
Liptovske Sliace Výsledky Minirally Lipt. Sliače 2018 17.07.2018 čítať
Liptovske Sliace Minirally Liptovské Sliače 08.06.2018 Tak usporiadateľ podujatia MRC L. Sliače pripravil toto podujatie v novom termíne, ku ktorému ho prinútili známe okolnosti. čítať
Rally 2018 Ďalšie podujatie MRC 2018 14.04.2018 Podarilo sa dokončiť vybavovanie ďalšieho, neplánovaného podujatia MRC 2018. čítať
Kopaničiarska 2018 Kopaničiarska rally úspešne za nami. 27.03.2018 Úspešné podujatie MRC Kopaničiarska rally úspešne za nami. čítať
Kopaničiarska 2018 Kopaničiarska rally je v zozname evidovaných podujatí. 20.03.2018 čítať
Kopaničiarska 2018 Tretie podujatie seriálu MRC 2018. 25.02.2018 Netradičné podujatie seriálu MRC 2018. čítať
Zimná Minirally Levoča 2017 Zimná Levoča úspešne za nami 21.02.2018 Ďalšie podujatie seriálu MRC 2018 je úspešne za nami. čítať
3 4 5 6 7 8 9

CELKOVÉ PORADIE

Absolútne Hodnotenie

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 55b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 34b
3. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 31b
4. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 31b
5. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 30b

Kategória A1

1. 101 Jakub - Čižmár 40b
2. 106 Revák - Zajac 23b
3. 103 Zeman - Konfál 20b
4. 102 Purš J. - Šedivý 17b
5. 105 Vancík - Pavlík 12b

Kategória A2

1. 205 Greisiger Seb - Greisiger Dušan 31b
2. 201 Škopinský - Lejko 23b
3. 207 Schwarzbacher - 17b
4. 209 Olejár - Olejárová 12b
5. 208 Bednár - Bergel 0b

Kategória A3

1. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 41b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 39b
3. 303 Baran Richard - Baranová Adriana 24b
4. 305 Nahálka Ján - Havránek Michal 8b
5. 304 Turanský - Turanský 8b

Kategória A4

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 40b
2. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 23b
3. 408 Baka Boris - Krišanda Peter 18b
4. 403 Kysucký Maroš - Vojtková Timea 17b
5. 406 Rosina Štefan - Paickr Pavel 12b

Kategória Z5

1. 504 Krajčovič Dezider - Lieskovec 40b
2. 502 Slavkovský Libor - Sabaka Ivan 35b
3. 501 Krajčovič Miro - Hanuš Martin 29b
4. - b
5. - b

Kategória Z6

1. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 40b
2. 604 Jurečka Martin - Beťko Matej 38b
3. 602 Klik Peter - Mižák Erik 25b
4. 607 Monka František - Monka František ml. 8b
5. 605 Strečko Marek - Konôpka Jozef 6b
kompletné poradie
MRC Media

NAJBLIŽŠIA UDALOSŤ

maad.sk erally.sk