Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK
 
Články

Články

MotorsportRallyCup MRC Liptov 2020 05.08.2020 Informácia k MRC Liptov 2020. čítať
Logo ZLE Rally Levoča výsledky 27.07.2020 čítať
Logo ZLE MRC Letná Levoča 09.07.2020 Tak, priatelia motoristi, máme tu ďalšie podujatie, zaradené do seriálu MotorsportRallyCup 2020. čítať
MRC Kopřivnica MRC Kopřivnice 2020 05.06.2020 Tak priatelia, situácia dovolila uskutočniť, síce opozdene, plánované podujatie MRC Kopřivnice. čítať
MRC Kopřivnica MRC Kopřivnice 2020 18.03.2020 Priatelia, blíži sa termín plánovaného podujatia nášho seriálu v Kopřivnici. čítať
MRC Krásnohorské Podhradie MRC Rally Krásnohorské Podhradie 06.03.2020 Druhé podujatie seriálu MRC 2020 je úspešne za nami. čítať
MRC Krásnohorské Podhradie MRC - Rally K. Podhradie 16.02.2020 Tak priatelia, máme tu podujatie, dodatočne zaradené do kalendára seriálu MRC 2020. čítať
4. Zimná Levoča MRC 4. zimná Levoča 08.01.2020 Tak priatelia, začína nám ďalšia sezóna seriálu MRC, ročník 2020. čítať
mrc 2020 Predpisy pre sezónu MRC 2020 23.12.2019 Prinášame aktualizované predpisy pre MRC 2020. čítať
mrc 2020 Nová sezóna MRC 2020 21.12.2019 Tak, priatelia, máme pred sebou novú sezónu MRC, ročník 2020. čítať
1 2 3 4 5 6 7

CELKOVÉ PORADIE

Absolútne Hodnotenie

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 55b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 34b
3. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 31b
4. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 31b
5. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 30b

Kategória A1

1. 101 Jakub - Čižmár 40b
2. 106 Revák - Zajac 23b
3. 103 Zeman - Konfál 20b
4. 102 Purš J. - Šedivý 17b
5. 105 Vancík - Pavlík 12b

Kategória A2

1. 205 Greisiger Seb - Greisiger Dušan 31b
2. 201 Škopinský - Lejko 23b
3. 207 Schwarzbacher - 17b
4. 209 Olejár - Olejárová 12b
5. 208 Bednár - Bergel 0b

Kategória A3

1. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 41b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 39b
3. 303 Baran Richard - Baranová Adriana 24b
4. 305 Nahálka Ján - Havránek Michal 8b
5. 304 Turanský - Turanský 8b

Kategória A4

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 40b
2. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 23b
3. 408 Baka Boris - Krišanda Peter 18b
4. 403 Kysucký Maroš - Vojtková Timea 17b
5. 406 Rosina Štefan - Paickr Pavel 12b

Kategória Z5

1. 504 Krajčovič Dezider - Lieskovec 40b
2. 502 Slavkovský Libor - Sabaka Ivan 35b
3. 501 Krajčovič Miro - Hanuš Martin 29b
4. - b
5. - b

Kategória Z6

1. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 40b
2. 604 Jurečka Martin - Beťko Matej 38b
3. 602 Klik Peter - Mižák Erik 25b
4. 607 Monka František - Monka František ml. 8b
5. 605 Strečko Marek - Konôpka Jozef 6b
kompletné poradie
MRC Media

NAJBLIŽŠIA UDALOSŤ

maad.sk erally.sk