Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK
 
Články

Články

Poháre 2019 Zhodnotenie sezóny MRC 2019 20.11.2019 V dňoch od 15. do 17. novembra sa stretli v Tatranskej Štrbe jazdci, usporiadatelia a funkcionári MRC o.z. pri koncoročnej bilancii nášho motoristického športového seriálu. čítať
Minirally Cup Trofeje Pozvánka 27.10.2019 Tak priatelia, máme tu koniec sezóny MRC 2019. čítať
Buschbacher MRC Liptovské Sliače 30.09.2019 Priatelia, máme tu posledné podujatie sezóny MRC 2019. čítať
MRC Kopřivnica 2019 MRC Kopřivnice II 21.08.2019 Tak priatelia, máme tu základné dokumenty k podujatiu MRC Kopřivnice II. čítať
MRC Hnúšťa 2019 Minirally Gemer Hnúšťa 01.06.2019 A máme tu nové podujatie, dodatočne zaradené do kalendára MRC 2019. čítať
MRC Tribeč 2019 MRC Rally Tribeč 13.05.2019 A teraz nás čaká MRC Tribeč. čítať
MRC Kopřivnica 2019 Stanovisko organizátora MRC Kopřivnice 25.04.2019 Záverečné stanovisko organizátora MRC Kopřivnice na "Upozornenie pre účastníkov 1. Minirally Kopřivnice – držiteľov licencií SAMŠ" čítať
MRC Kopřivnica 2019 Minirally Kopřivnice 10.04.2019 Poprvýkrát v histórii seriálu ideme na Moravu. čítať
MRC Kopaničiarska 2019 Kopaničiarska rally Z R U Š E N Á !! 05.04.2019 S veľkým poľutovaním musíme oznámiť, že Kopaničiarska rally je zrušená. Ešte raz sa ospravedlňujeme. čítať
MRC Kopaničiarska 2019 Kopaničiarska Minirally 08.03.2019 A máme tu po roku opäť Kopaničiarsku Minirally. čítať
1 2 3 4 5 6 7

CELKOVÉ PORADIE

Absolútne Hodnotenie

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 55b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 34b
3. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 31b
4. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 31b
5. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 30b

Kategória A1

1. 101 Jakub - Čižmár 40b
2. 106 Revák - Zajac 23b
3. 103 Zeman - Konfál 20b
4. 102 Purš J. - Šedivý 17b
5. 105 Vancík - Pavlík 12b

Kategória A2

1. 205 Greisiger Seb - Greisiger Dušan 31b
2. 201 Škopinský - Lejko 23b
3. 207 Schwarzbacher - 17b
4. 209 Olejár - Olejárová 12b
5. 208 Bednár - Bergel 0b

Kategória A3

1. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 41b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 39b
3. 303 Baran Richard - Baranová Adriana 24b
4. 305 Nahálka Ján - Havránek Michal 8b
5. 304 Turanský - Turanský 8b

Kategória A4

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 40b
2. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 23b
3. 408 Baka Boris - Krišanda Peter 18b
4. 403 Kysucký Maroš - Vojtková Timea 17b
5. 406 Rosina Štefan - Paickr Pavel 12b

Kategória Z5

1. 504 Krajčovič Dezider - Lieskovec 40b
2. 502 Slavkovský Libor - Sabaka Ivan 35b
3. 501 Krajčovič Miro - Hanuš Martin 29b
4. - b
5. - b

Kategória Z6

1. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 40b
2. 604 Jurečka Martin - Beťko Matej 38b
3. 602 Klik Peter - Mižák Erik 25b
4. 607 Monka František - Monka František ml. 8b
5. 605 Strečko Marek - Konôpka Jozef 6b
kompletné poradie
MRC Media

NAJBLIŽŠIA UDALOSŤ

maad.sk erally.sk