Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK
 
MRC Kopaničiarska 2019

Kopaničiarska Minirally

FOTO: MiniRally Cup 08.03.2019 - Minirally Cup - Oznamy
A máme tu po roku opäť Kopaničiarsku Minirally.
Tak, priatelia jazdci a priaznivci športového seriálu MiniRallyCup, po dlhšej odmlke sa opäť stretneme na Myjavských Kopaniaciach, v obci Jablonka.
Tu sa stretneme opäť po roku na podujatí Kopaničiarska Minirally, ktorého termín je stanovený na 5. a 6. apríla tohto roku.
Samozrejme, veľké poďakovanie patrí opäť pani starostke a zastupiteľstvu obce Jablonka, ale aj zastupiteľstvám ostatných obcí, vďaka ktorým sa toto podujatie môže uskutočniť.
V prílohe nájdete Zvláštne ustanovenia k tomuto podujatiu, prihlášky, ako pre registrované posádky do MRC, tak aj pre neregistrované, ktoré sa môžu zúčastniť v rámci voľného pohára v dvoch kategóriách tak, ako je to uvedené v ZU.
Žiadam jazdcov, aby si stiahli a vyplnili ako Prihlášku, ktorú odovzdajú pri administratívnom a preberaní, tak aj Technickú kartu vozidla, ktorú odovzdajú pri technickom preberaní.
Prihláčky sú v starom aj novom Worde
Pri administratívnom preberaní posádky dostanú obhliadkový itinerár, prípadne mapu tratí pre toto podujatie, aby si mohli napísať Rozpis. Zdôrazňujem, že OBHLIADKA NIE JE TRÉNING!!!!

CELKOVÉ PORADIE

Absolútne Hodnotenie

1. 408 Benček - Benček 60b
2. 412 Bartoš - Kubíková 44b
3. 407 Pazderák - Klapák 40b
4. 305 Ďurej - Slamčík 30b
5. 302 Pikula - Pikula 28b

Kategória A1

1. 102 Jakub - Čižmár 39b
2. 107 Kyčák - Turzák 24b
3. 101 Purš - Krajčovič 23b
4. 105 Borovský - Malková 17b
5. 103 Vancík - Pavlík 12b

Kategória A2

1. 202 Šarišský - Levocký 34b
2. 204 Halo - Kôpková 26b
3. 203 Turanský - Turanský 23b
4. 211 Braniša - Amrich 23b
5. 207 Kubacka - Halčinová 15b

Kategória A3

1. 305 Ďurej - Slamčík 39b
2. 301 Polovka - Turcsanyi 32b
3. 302 Pikula - Pikula 32b
4. 303 Mokran - Kováč 14b
5. 309 Tarina - Križan 10b

Kategória A4

1. 408 Benček - Benček 46b
2. 412 Bartoš - Skubíková 23b
3. 407 Pazderák - Klapák 20b
4. 406 Kysucký - Vojtková 13b
5. 402 Minarovič - Turňová 13b

Kategória Z5

1. 502 Siládi - Maruščák 46b
2. - b
3. - b
4. - b
5. - b

Kategória Z6

1. 604 Ďurkovič - Kamenský 23b
2. 608 Junger - Danielis 22b
3. 607 Piatka - Novotný 18b
4. 605 Krajčovič - Lieskovec 17b
5. 603 Valas - Ferencová 12b
kompletné poradie
MRC Media

NAJBLIŽŠIA UDALOSŤ