Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií OK
 

MRC Kopřivnice 2021

07.07.2021 - Minirally Cup - Oznamy
Tak priatelia "amatérskeho" motorizmu, dočkali sme sa....
Po akomsi "ústupe hnusoby" sa situácia zlepšila, že môžeme začať našu motoristickú sezónu.
Prvým podujatím seriálu Motorsport Rally Cup, ktorý je zastrešovaný občianskym združením Minirallycup, bude na konci júla podujatie na polygone v areáli Kopřivnickej Tatrovky, ktorý už takmer všetci z vás poznajú.
Situáciu možno komplikuje rozhodnutie "kompetentných odborníkov" o prechode hraníc pri návrate na Slovensko.
V tejto súvislosti odporúčame všetkým prejsť na územie ČR v sobotu ráno okolo 06:00 a vrátime sa domov do 18:00 hod.
Aká však bude aktuálna situácia v ten konkrétny deň v takomto prípade, ešte nevie ani minister zdravotníctva.
V prílohách nájdete ZU, prihlášky, technickú kartu a aj registračný formulár pre posádky, ktoré chcú aj v tomto roku bojovať o body do seriálu. Prihlášku posielajte Jurečkovi na adresu uvedenú na jej spodku a registráciu pošlite mne, adresa je tiež uverejnená na spodku formulára.
V prípade ďalších otázok sa obráťte na Maja Jurečku, kontakt nájdete v ZU.

CELKOVÉ PORADIE

Absolútne Hodnotenie

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 55b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 34b
3. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 31b
4. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 31b
5. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 30b

Kategória A1

1. 101 Jakub - Čižmár 40b
2. 106 Revák - Zajac 23b
3. 103 Zeman - Konfál 20b
4. 102 Purš J. - Šedivý 17b
5. 105 Vancík - Pavlík 12b

Kategória A2

1. 205 Greisiger Seb - Greisiger Dušan 31b
2. 201 Škopinský - Lejko 23b
3. 207 Schwarzbacher - 17b
4. 209 Olejár - Olejárová 12b
5. 208 Bednár - Bergel 0b

Kategória A3

1. 301 Polovka Tomáš - Turcsányi Daniel 41b
2. 312 Plichta Igor - Svat Michal 39b
3. 303 Baran Richard - Baranová Adriana 24b
4. 305 Nahálka Ján - Havránek Michal 8b
5. 304 Turanský - Turanský 8b

Kategória A4

1. 401 Benček Dominik - Plichta Radovan 40b
2. 409 Žiak Michal - Laurincová Lucka 23b
3. 408 Baka Boris - Krišanda Peter 18b
4. 403 Kysucký Maroš - Vojtková Timea 17b
5. 406 Rosina Štefan - Paickr Pavel 12b

Kategória Z5

1. 504 Krajčovič Dezider - Lieskovec 40b
2. 502 Slavkovský Libor - Sabaka Ivan 35b
3. 501 Krajčovič Miro - Hanuš Martin 29b
4. - b
5. - b

Kategória Z6

1. 606 Pecuch Roland - Hasajová Miriam 40b
2. 604 Jurečka Martin - Beťko Matej 38b
3. 602 Klik Peter - Mižák Erik 25b
4. 607 Monka František - Monka František ml. 8b
5. 605 Strečko Marek - Konôpka Jozef 6b
kompletné poradie
MRC Media

NAJBLIŽŠIA UDALOSŤ

maad.sk erally.sk